Motul 3000 4T 20W50 1L - Olej motocyklowy Minerał Zobacz większe

Motul 3000 4T 20W50 1L - Olej motocyklowy Minerał

Nowy

33,00 zł

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Motul 3000 4T 20W50 1L - Olej motocyklowy Minerał

 

Klasa lepkości: SAE 20W-50

Klasa jakości: API SG, JASO MA M033MOT059

Mineralny olej wzbogacony o dodatki przeciwzużyciowe typu EP w celu podniesienia trwałości przekładni. Wysokie własności smarne podnoszą trwałość silnika. Wysoka zawartość detergentów i dyspersantów w celu zapewnienia czystości silnika. Kompatybilny z katalizatorami. Dzięki niecodziennej klasie lepkości odporny na rozcieńczenie oleju benzyną, zmniejsza zużycie oleju silnikowego i umożliwia płynną zmianę biegów. Szczególnie zalecany do starszej konstrukcji silników o dużej średnicy cylindra, singli, V-twin i silników o układzie chłodzenia olejowo powietrznym.

 

Motul - francuski koncern petrochemiczny to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów środków smarnych do silników samochodowych i motocyklowych. Motul, na przestrzeni ostatnich 15 lat stał się wiodącym producentem nowatorskich rozwiązań dla wyczynowych motocykli. Dzięki swym technologiom wpisał się w pierwszą dziesiątkę najbardziej zasłużonych producentów w swojej branży.

 

W naszej ofercie znajdują się oleje silnikowe, chemia warsztatowa oraz liczne kosmetyki do pielęgnacji motocykla i jego głównych podzespołów.

29 Inne produkty w tej samej kategorii: