Wymiana i Zwroty

Jeśli zakupiony towar okaże się za mały, zbyt duży lub w inny sposób nie pasujący, możesz wymienić go w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

Przed wysyłką prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu potwierdzenia dostępności wymienianego towaru. Wymieniając towar o tej samej wartości, zostanie on odesłany na koszt sklepu. W przypadku droższego produktu, doliczona zostanie różnica w cenie +10zł  kosztu usługi paczki pobraniowej. Jeśli różnica w cenie produktu zostanie dopłacona przelewem na nasze konto, klient nie ponosi dodatkowych kosztów. Zwracając towar, zwrócimy jego wartość w ciągu 7 dni roboczych na podany numer konta.

Towar należy przesłać na adres:

MOTOCYKLE KARMOT

Ul. Krakowska 116

33-100 Tarnów

Odsyłany towar musi być: nieużywany, nieuszkodzony i posiadający oryginalne opakowanie. Należy zabezpieczyć go aby podczas wysyłki nie uległ uszkodzeniu.

Należy dołączyć wysłany dowód zakupu (paragon lub faktura), który zawsze dołączamy do paczki, oraz wypełniony formularz wymiany.

Towar nie może być odesłany paczką pobraniową – (pracownicy sklepu nie odbiorą takiej przesyłki), chyba że zostało ustalone inaczej.

Reklamacja

Na wszystkie zakupione produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem. Koszty przesyłki dostarczonej do naszej firmy ponosi Klient. Towar musi być czysty, odesłany wraz z formularzem reklamacyjnym oraz dowodem zakupu – paragon lub kopia faktury.