JMC Środek do Mycia Silnika Motocykla 500ml Zobacz większe

JMC Środek do Mycia Silnika Motocykla 500ml

Nowy

21,00 zł

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

JMC Środek do Mycia Silnika Motocykla 500ml

 

Płyn do mycia silników o neutralnym pH (7-8). Opakowanie z atomizerem.

 

Skutecznie usuwa plamy z oleju i innych zanieczyszczeń ropopochodnych z powierzchni stalowych, pokrytych jak i nie powłokami lakierniczymi i galwanicznymi. Idealne i skuteczne rozwiązanie do gruntownego usuwania uporczywych plam, przebarwień i złogów kurzu i przepracowanego oleju. Rozpuszcza tłuszcze i odrywa je od powierzchni nie pozostawiając tłustych plam.

 

Stosować tylko na zimnych elementach i nie dopuszczać do zaschnięcia preparatu. Po nałożeniu preparatu należy odczekać kilka minut i spłukać silnik obficie wodą, zwracając uwagę na wrażliwe elementy elektryczne silnika. W razie konieczności należy proces powtarzać do skutku. Na końcu wytrzeć czyszczone powierzchnie do sucha miękką szmatką.

 

Pojemność: 500 ml.

 

Kraj pochodzenia: Niemcy.

 

JMC (JM Chemie) to linia środków smarnych i kosmetyków do motocykli i skuterów.

 

Oleje JMC odpowiadają wysokim wymaganiom producentów silników motocyklowych, a także spełniają rygorystyczne normy środowiskowe. Ich bardzo korzystna cena wynika z faktu, iż są to profesjonalne środki smarne wykorzystywane głównie w warsztatach motocyklowych, zatem w cenie produktu finalnego nie jest ukryta tzw. opłata marketingowa, kierowana na wsparcie sprzedaży detalicznej.

 

OLEJE JMC SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE NORMY STAWIANE PRZEZ PRODUCENTÓW SILNIKÓW. NORMY JAKOŚCIOWE CZĘSTO SĄ WYŻSZE NIŻ U INNYCH CZOŁOWYCH ROZREKLAMOWANYCH PRODUCENTÓW OLEJÓW. POLECAMY!!!

23 Inne produkty w tej samej kategorii: