JMC Smar Wielozadaniowy Litowy do Łożysk 400ml Zobacz większe

JMC Smar Wielozadaniowy Litowy do Łożysk 400ml

Nowy

16,00 zł

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

JMC Smar Wielozadaniowy Litowy do Łożysk 400ml

 

Wielofunkcyjny smar litowy ze względu na zawartość litu może być używany, gdy szczególnie zależy na zmniejszeniu tarcia i zużycia współpracujących powierzchni. Preparat pozostawia trwałą, skuteczną, równomierną powłokę smarującą, doskonale sprawdza się w smarowaniu łożysk ślizgowych i tocznych, pracujących przy nominalnych obciążeniach, zarówno przy niskich jak i wysokich prędkościach obrotowych. Zapewnia skuteczne uszczelnienie i jest odporny na wypłukiwanie. Może być używany w warunkach podwyższonej wilgotności i zapylonej atmosferze. Wytrzymuje szeroki zakres temperatur pracy od -30 do +120 stopni Celsjusza. Jest prosty w użyciu, łatwo się rozprowadza, nie spływa i nie tworzy zbryleń.

Opakowanie: Kardridż

Pojemność: 400 ml.

Kraj pochodzenia: Niemcy

 

JMC (JM Chemie) to linia środków smarnych i kosmetyków do motocykli i skuterów.

 

Oleje JMC odpowiadają wysokim wymaganiom producentów silników motocyklowych, a także spełniają rygorystyczne normy środowiskowe. Ich bardzo korzystna cena wynika z faktu, iż są to profesjonalne środki smarne wykorzystywane głównie w warsztatach motocyklowych, zatem w cenie produktu finalnego nie jest ukryta tzw. opłata marketingowa, kierowana na wsparcie sprzedaży detalicznej.

 

OLEJE JMC SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE NORMY STAWIANE PRZEZ PRODUCENTÓW SILNIKÓW. NORMY JAKOŚCIOWE CZĘSTO SĄ WYŻSZE NIŻ U INNYCH CZOŁOWYCH ROZREKLAMOWANYCH PRODUCENTÓW OLEJÓW. POLECAMY!!!

23 Inne produkty w tej samej kategorii: